طراحی سایت فروشگاهی سه سوت ✒️| 3sot

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ارزان در سه سوت

طراحی سایت فروشگاهی در سه سوت

طراحی سایت فروشگاهی سه سوت، جمله ای شگفت آور از سوی فارسینو میباشد، چرا که بهترین سایت های فروشگاهی با برترین امکانات را در سه سوت راه اندازی میکند

در گوشه و کنار بارها شنیده ایم که طراح سایت قیمتی را به مشتری اعلام نموده و در ادامه همکاری بابت هر ماژول فروشگاهی مبلغی را از مشتری خود خواستار شده است. و این تنها دو مورد از مشکلات طراحی سایت فروشگاهی اینترنتی ارزان هست . اما اصلا نگران نباشید، پیشنهاد داریم … چه پیشنهادی. پس تا انتها با ما باشید.

طراحی سایت فروشگاهی سه سوت,سایت فروشگاهی سه سوت,سایت سه سوت,سایت فروشگاهی

شاید فکر کنید که این ها مقدمه ای برای بالا بردن قیمت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی است . اما لازم است بدانید قیمت طراحی سایت در سایت فارسینو ارزان ، با کیفیت و بینظیر است. پس تمام تلاش ما در این دانشنامه بر این است که شما را با پیش نیازهای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی آشنا نماییم تا بهتر تصمیم بگیرید و فروشگاه خود را با آرامش و بدون دغدغه راه اندازی نمایید.

چرا راه اندازی سایت فروشگاهی مهمه ؟!

اگر قصد فروش و یا ارایه خدمات به دیگران دارید ، یادتون باشه که باید تمامی راهکارها را بکار گرفت تا شناخته و مطرح شوید . و در نتیجه به فروش ایده آل برسید. طراحی سایت فروشگاهی سه سوت طبق آمار بهترین راه حل برای فروش یا ارایه خدمات به دیگران میباشد.

اینستاگرام یا سایت ؟!!!

شاید در حال حاضر یکی از روش های معرفی خود به دیگران و فروش کالا یا ارایه خدمات به دیگران شبکه اجتماعی اینستاگرام باشد، اما اینستاگرام به تنهایی نمی تواند باعث پیشرفت و فروش بهتر شما باشد.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ارزان قیمت

اگر به اینستاگرام مراجعه کنید و گشت و گذاری بر پروفایل و صفحه اینستاگرام بسیاری از فروشندگان اینستاگرامی داشته باشید و به عنوان مشتری با آنها ارتباط برقرار نمایید. متوجه آن خواهید شد که بیش از 90 درصد آنها بدون پشتوانه میباشند.

اعتماد به آنها بسیار سخت است و ترس از دست دادن مبلغ قابل پرداخت کالا ی مورد نظر که بیشتر آنها مبلغ را قبل از ارسال دریافت میکنند ، آمار فروش را بسیار کاهش میدهد.

اینستاگرامتو با کیفیت کن

اما راهکار چیست؟!!!!

آیا واقعا نمیشه بدون سایت فروش خوبی داشت؟! جواب خیلی ساده است.

هر چقدر که شما امکانات ارتباط با مشتری خود را گسترش دهید تا مشتری به انتخاب خود و یا از روش های مختلف امکان سفارش گیری داشته باشد:

  • بسیار مطلوب تر خواهد بود تا اینکه با یک روش نامطمئن یا مشکوک از شما خرید نماید.

پس حالاکه متوجه شدید ، اینطور بازگو میکنم:

که فارسینو به عنوان ارایه دهنده انواع خدمات طراحی سایت با وردپرس از طریق انواع شبکه های اجتماعی خود را به دیگران معرفی میکند. همچنین سفارش گیری خود را نیز از طریق انواع شبکه های اجتماعی نیز انجام میدهد. ولی سر منزل اصلی جهت رجوع مشتریان آدرس سایت فارسینو میباشد.

چطور به اینستاگرام نمیشه اعتماد کرد و به سایت میشه اعتماد کرد؟!!!

خوب خیلی سؤال به جاییه. چندتا مورد خیلی ساده رو بهتون میگم که خیلی از مشتریان با بررسی این موارد با خیال راحت از شما خرید میکنند. و یا سفارش خود را در سایت ثبت میکنند.

برای نمونه از سایت فارسینو براتون میگم.

اگر که به آدرس صفحه اصلی سایت فارسینو مراجعه کنید: در بالای پنجره مرورگر که آدرس صفحه مورد نظر نوشته شده، یک قفل نمایش داده میشه. خیلی خیلی مهمه و یک سایت فروشگاهی حتما و باید این قفل رو داشته باشه چرا که از نظر امنیتی بسیار مهمه و راه نفوذ به آن خیلی سخته.

صد البته اینکه اکثر سایت هایی که قصد سوء استفاده از مشتریان خود را دارند از این قفل برخوردار نیستند و سایت آنها جعلی میباشد.

مورد بعدی که حتما باید توجه کنید این هست که از سایت هایی خرید کنید که دارای نماد اعتماد الکترونیکی باشند. چرا که تمامی اطلاعات کسب و کار آنها ضبط و ثبت و قابل پیگیری میباشد.

نماد اعتماد الکترونیکی طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

در آخر حتما توجه کنید که از درگاه های قابل اعتماد بانکی استفاده کرده باشند. در هنگامی که به صفحه پرداخت منتقل میشوید طبق اولین موردی که اعلام کردیم :

حتما نمای قفل یا عبارت https را داشته باشد و انتهای آدرس پرداخت دقیقا عین عبارت shaparak.ir باشد.

سایت فروشگاهی دارای چه امکاناتی باید باشه؟!!!

با اینحال این تمام ماجرا نیست . طراحی سایت فروشگاهی چه از طریق کدنویسی و یا از طریق نرم افزارهای آنلاین طراحی سایت که انجام میشود باید بهینه و با سرعتی عالی باشد. چرا که وقت و زمان مشتری از ارزش بسیار بالایی برخوردار است. در صورت مواجهه با کندی سرعت در بارگذاری سایت یا محصولات سایت مجبور به ترک سایت میشود.

در گام بعدی ، سایت فروشگاه اینترنتی شما باید خیلی ساده و شیک با کاربری آسان باشد. و مشتری را سردرگم نکند تا خیلی راحت و سریع به آنچه میخواهد برسد.

استفاده پیش از حد از تبلیغات و ظاهر شدن یهویی انواع فرم یا تبلیغات در صفحه بسیار اذیت کننده است و لذا استفاده از آنها را اصلا پیشنهاد نمی کنیم.

و اما نکته طلایی ماجرا:

معرفی محصول به صورت ایده آل است که به بهترین روش های موجود محصولات خود را به دیگران نمایش بدهید و همراه با توضیحات کامل و نیز ارایه مشخصات ریز و درشت آن ، محصول را به صورت دقیق به مشتری معرفی کنید. در نظر داشته باشید که معرفی یا نمایش محصول در سایت با آنچه که در واقعیت است اگر متفاوت باشد ، شما را از رسیدن به هدف دور خواهد کرد، پس هیچگاه تقلب نکیند!!!

طراح سایت فروشگاه اینترنتی ارزان از کجا گیر بیاریم؟!!!!

یکی از بهترین روش های موجود برای یافتن طراح سایت فروشگاه اینترنتی ارزان استفاده از مرورگر و جستجو در یافته های گوگل هست ، اما در نظر داشته باشید که دقیق ارزیابی کنید و سایت ها ، شرکت های یا طراح سایتی رو انتخاب کنید که قابل اعتماد باشد تا سرمایه تان از بین نرود.

طراحی سایت فروشگاهی سه سوت,سایت فروشگاهی سه سوت,سایت سه سوت,سایت فروشگاهی

راستی میتونید یکسری هم به قیمت های خیلی ارزون و با کیفیت فارسینو بزنید ، مطمئن باشید که پشیمون نمیشید ….

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی چیست؟!!!

به کلیه اقداماتی که جهت راه اندازی یک بستر بسیار مناسب جهت معرفی و فروش محصول و یا خدمات انجام میشود و مشتری بدون وقفه و واسطه از اینترنت سفارش خود را ثبت میکند و یا پرداختی را انجام میدهد را طراحی سایت فروشگاه اینترنتی گویند.

طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس بهتره یا برنامه نویسی؟!!!

سالهاست که وردپرس فعالیت خود را در زمینه ارایه خدمات فروش آنلاین انجام داده و روز به روز درحال توسعه میباشد. پس باتوجه به اینکه وردپرس در طی چندین سال گذشته به عنوان بهترین cms شناخته شده و مطرح است… پس قضاوت با خودتان.

طراحی سایت فروشگاه وردپرسی را به چه کسی بسپاریم؟!!!

تجربه و تخصص کافی در هر خدمتی پیش زمینه متخصص بودن در آن حرفه میباشد. پیشنهاد میکنیم به فروشگاه سایت فارسینو سر بزنید.

پیشنهادات فارسینویی :
فارسینو | فروشگاه آنلاین خدمات وردپرس | طراحی سایتپشتیبانی – سئوسازی
مارکت آنلاین وردپرس | مارکت وردپرس
استخدام پشتیبان وردپرس رو فراموش کن! پشتیبان سایت مهمه که…
محاسبه آنلاین هزینه یا تعرفه طراحی سایت وردپرس
طراحی سایت در تهران و کرج  
فارسینو در اینستاگرام

لینک کوتاه دانشنامه

https://xn--mgbug7c2am63g.com/?p=13704

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدتخفیف 10%

				
					Farsino
				
			

مخصوص سفارش اول

فهرست محتوا