عصرجدید طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت مشابه دیجی کالا

بدون مراجعه حضوری

با قیمت بینظیر

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت جهت معرفی برند

بدون مراجعه حضوری

با قیمت استثنایی

طراحی سایت خدماتی

راه اندازی انواع خدمات آنلاین

بدون مراجعه حضوری

با قیمت فوق العاده

طراحی سایت آموزشی

راه اندازی انواع آموزش آنلاین

بدون مراجعه حضوری

با قیمت مناسب

در عصرجدید ، بهترین پلتفرم یا نرم افزار بابت طراحی سایت ، سیستم مدیریت محتوای وردپرس میباشد. هم اکنون وردپرس برای چندمین سال پیاپی به عنوان برترین سیستم مدیریت محتوا جهت طراحی انواع سایت در بین طراحان سایت در سراسر جهان شناخته شده است. لذا پیشنهاد میکنیم تا آخر این دانشنامه با ما باشید…

تعریف سیستم مدیریت محتوا

سیستم مدیریت محتوا ( Content management system) یک نرم افزار تحت وب میباشد که امکان منتشر نمودن ، ویرایش ، مدیریت ، بهینه سازی و حتی حذف نمودن محتوا را در عصر جدید طراحی سایت برای کاربران فراهم میسازد.

به زبان ساده تر سیستم مدیریت محتوا (CMS) یک نرم افزار تحت وب است که از طریق آن میتوانید انواع محتوا نظیر : نوشته ، تصاویر ، صدا و کلیپ های خود را در آن تولید یا منتشر ، ویرایش ، بروزرسانی و حذف نمایید .

بهترین سیستم مدیریت محتوا در عصر جدید

در این راستا سیستم های مدیریت محتوای متعددی به بازار طراحی سایت عرضه شده است که نام 5 تا از بهترین های سیستم مدیریت محتوا به شرح ذیل ، ذکر شده اند :

1- سیستم مدیریت محتوای وردپرس

2- سیستم مدیریت محتوای جوملا

3- سیستم مدیریت محتوای دروپال

4- سیستم مدیریت محتوای شاپیفای

5- سیستم مدیریت محتوای پرستاشاپ

باتوجه به اینکه وردپرس به عنوان بهترین نرم افزار تحت وب طراحی سایت در جهان شناخته شده است ، لذا در ادامه شما را با امتیازات طراحی سایت وردپرسی آشنا می نماییم.

سیستم مدیریت محتوای وردپرس

همانطور که در مقدمه دانشنامه  ” عصرجدید طراحی سایت با وردپرس ” گفته شد ، وردپرس یکی از بهترین سیستم های مدیریت محتوا میباشد که با زبان PHP برنامه نویسی شده است .

انواع قالب های سایت وردپرسی به همراه افزونه های وردپرسی متعدد ، مخصوص این cms فوق العاده طراحی گردیده است. همچنین جهت رفع نواقص ، معایب و افزوده شدن موارد بیشتر به هسته وردپرس ، قالب سایت وردپرس و افزونه های وردپرسی ، بروزرسانی هایی در این سیستم قرارداده شده است و براحتی و بایک کلیک و بدون هرگونه کدنویسی میتوانید سایت خود را بروز نگه دارید و از امکانات به روز سایت استفاده نمایید.

جذابیت وردپرس

یکی دیگر از جذابیت های طراحی سایت با وردپرس در عصرجدید این میباشد که وردپرس تنها برای گروه خاصی نبوده و همه افراد میتوانند در هر زمینه ای سایت خود را راه اندازی و استفاده نمایند. اما یکی از لازمه های کار با سیستم مدیریت محتوای وردپرس ، یادگیری صحیح این سیستم مدیریت محتوا میباشد و در کمال سادگی و راحتی از پیچیدگی هایی برخوردار میباشد.

لازمه اش آموزش دیدن بابت نحوه استفاده درست از آن ها میباشد و در صورت عدم رعایت خیلی از موارد ممکن است سایت شما با اختلال مواجه شود.

اما خبر خوش این است که به دلیل گستردگی تولید محتوای وردپرسی ، به راحتی میتوانید از انواع آموزش های حضوری و غیرحضوری نرم افزار تحت وب وردپرس بهره مند شوید. پیشنهاد میشود قبل از هرگونه عملکردی در وردپرس حتما از آموزش های وردپرسی لذت ببرید و با خیال راحت سایت وردپرسی خود را طراحی و راه اندازی فرمایید.

نکته قابل توجه در وردپرس این است که انواع قالب فارسی سازی شده ی از پیش طراحی شده به همراه افزونه های متعدد با کارایی های مختلف در انواع فروشگاه های اینترنتی به فروش میرسد ، این درحالی است که در خود وردپرس شما میتوانید از انواع قالب و افزونه های وردپرسی رایگان نیز استفاده نمایید…

بهترین دلیل طراحی سایت با وردپرس در عصرجدید

طراحی سایت با وردپرس در عصرجدید ، این امکان را برای طراحان سایت فراهم ساخته است تا بدون هرگونه کدنویسی یا برنامه نویسی ، سایت خود را راه اندازی و نگهداری نمایند.

قیمت طراحی سایت با وردپرس

در عصرجدید طراحی سایت به دلیل انتشار انواع قالب های حرفه ای در فروشگاه های اینترنتی وردپرسی و نیز تولید و انتشار انواع افزونه های مدیریتی ، امنیتی  و… ، بازار رقابتی طراحی سایت به سوی وردپرس رو آورده است .

تقریبا حدود 80 درصد بازار طراحی سایت را فراگرفته است. ازین رو اختلاف قیمت طراحی سایت با وردپرس در قبال طراحی سایت با انواع زبان های برنامه نویسی بسیار متفاوت بوده و از قیمت بسیار مطلوبی برخوردار میباشد.

قیمت طراحی سایت وردپرس در عصرجدید

پشتیبانی سایت وردپرس

داستان در اینجا (راه اندازی اولیه سایت وردپرسی) پایان نمی یابد و باید این نکته مهم را مورد توجه شما قرار دهیم که متاسفانه اکثر شرکت های طراحی سایت وردپرسی ، امور راه اندازی و طراحی اولیه سایت های وردپرسی را به دست گرفته و بابت نگهداری و بروزرسانی سایت هیچگونه اقدامی نمیشود . این مورد باعث دلسردی و نابودی بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی وردپرس گشته است.

لذا جهت رفع هرگونه مشکلات احتمالی ، بروز رسانی و برقراری امنیت سایت وردپرسی ، به طور مداوم باید به سایت رسیدگی گردد و یا درصورت عدم تسلط به این سیستم مدیریت محتوای فوق العاده ، پشتیبانی سایت وردپرسی خود را به یک متخصص وردپرسی بسپارید تا نیازمند به پرداخت هزینه های ناشی از مشکلات فنی سایت نشوید.

اما بازهم خیالتان راحت! فارسینو با امکان سفارش و پرداخت آنلاین ، پشتیبانی انواع سایت های وردپرسی را به صورت یکماهه ، سه ماهه ، شش ماهه و یکساله با قیمتی عالی و خدماتی بی نظیر به عهده خواهد گرفت و شما را به اوج کسب و کار اینترنتی خواهد رساند.

امنیت سایت وردپرس

در عصرجدید وردپرسی ، خدمات بی نظیر امنیتی وردپرس و امکانات افزونه های امنیتی وردپرس این امکان را فراهم ساخته تا صاحبان سایت های وردپرسی با خیال راحت سایت خود را با سیستم مدیریت محتوای وردپرس مدیریت نمایند.

اما در گوشه و کنار گاهی دیده و شنیده میشود که شرکت های طراحی سایت با انواع زبان های برنامه نویسی،  قصد تخریب و تضعیف وردپرس را داشته و بزرگترین علت عدم طراحی سایت با وردپرس را نا امن بودن آن اعلام نموده اند.

امنیت سایت وردپرس در عصرجدید

جا دارد تا در یک جمله خیالتان را آسوده نماییم : وردپرس به عنوان برترین سیستم مدیریت محتوایی در جهان از انواع افزونه های امنیتی برخوردار میباشد که به طور مداوم بروز رسانی شده و سایت را در مقابل کدهای مخرب و نیز هکرها محافظت می نماید .

صدالبته بسیار مهم است که صاحبان یا طراحان سایت از هرقالب و افزونه ی وردپرسی ای بابت طراحی سایت وردپرس استفاده ننمایند و فقط از قالب و افزونه های پیشنهادی خود وردپرس و نیز قالب و افزونه های قابل عرضه در فروشگاه های وردپرسی معتبر استفاده نمایند.

لذا پیشنهاد ما طراحی سایت با وردپرس میباشد ، اما یادتان باشد که اگر خودتان قصد طراحی سایت با وردپرس را دارید:

باید تسلط کافی بر وردپرس را داشته باشید و از هر افزونه و قالب وردپرسی ای ، مخصوصا قالب و افزونه های وردپرسی رایگان قابل عرضه در انواع سایت های بی نام و نشان استفاده نکنید. چرا که ممکن است درصورت وجود انواع کدهای مخرب ، اختلال در سایت شما ایجاد شده و تمام زحمات شما از بین برود …

اما اگر قصد دارید تا از طراح سایت وردپرسی استفاده نمایید :

افتخار فارسینو همکاری در زمینه ارائه ی انواع خدمات طراحی سایت وردپرسی میباشد.

از مشاوره و خرید دامنه و هاست وردپرسی تا راه اندازی یا طراحی ، سئو و بهینه سازی انواع سایت وردپرسی در کنار شما خواهیم بود . همچنین جهت  رفاه حال شما امکان سفارش و پرداخت آنلاین خدمات طراحی سایت وردپرسی را همراه با نماد اعتماد الکترونیکی فراهم ساخته ایم .

کافی است با مراجعه به صفحه اصلی سایت فارسینو یا صفحه ی فروشگاه فارسینو از انواع قیمت های طراحی سایت مطلع شوید و درصورت صلاحدید از خدمات فارسینو استفاده نمایید.

توسعه سایت وردپرس

برخلاف مقاله ها و گفته های طراحان سایت با انواع زبان های برنامه نویسی اختصاصی ، قالب های وردپرسی به همراه انواع افزونه های وردپرسی همانند هسته وردپرس که اوپن سورس میباشد قابل تغییر جهت توسعه و یا شخصی سازی سایت میباشد .

نکته مهم این است که توسعه دهنده وردپرسی به زبان برنامه نویسی php مسلط بوده تا بتواند سایت وردپرسی را نسبت به نیاز صاحب سایت ، توسعه و یا شخصی سازی نماید.

سرعت سایت وردپرس

خیلی خیلی مهم است که شما از چه قالب وردپرسی و افزونه های وردپرسی ای استفاده می نمایید. چرا که ممکن است در کدهای قالب و یا افزونه های وردپرسی ، استانداردسازی کدها انجام نشده باشد و نیازمند بهینه سازی باشد و تمامی این موارد در سرعت سایت وردپرس در عصرجدید بسیار پراهمیت میباشد.

سرعت سایت وردپرس در عصرجدید

همچنین یادتان باشد که حجم صفحات سایت آنقدر باید فشرده سازی گردند تا سایت شما در کمترین زمان به نمایش گذاشته شود. این اقدام یکی از مهمترین مواردی است که گوگل به آن اهمیت میدهد . هرچقدر سرعت سایت وردپرسی شما بالاتر باشد درجه و مقام سایت شما نسبت به رقبای تان بهتر خواهد بود .

امیدواریم این دانشنامه وردپرسی نیز مورد رضایت شما وردپرس دوستان قرار گرفته باشد.

 

دانشنامه های پیشنهادی : 

فارسینو مجری و طراح سایت با سیستم مدیریت محتوا ی وردپرس

طراحی سایت حرفه ای با وردپرس

نرم افزار طراحی سایت با وردپرس

قیمت طراحی سایت با وردپرس

طراحی وب سایت چیست ؟! طراحی انواع وبسایت با فارسینو

طراحی سایت مشابه دیجی کالا در فارسینو

آموزش گام به گام ساخت سایت وردپرس

3 دلیل مهم برای طراحی سایت با وردپرس2019

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محل درج تبلیغات

بابت اطلاعات بیشتر با شماره 09903703830 تماس بگیرید.

هاست ایران میزبان فا

ارایه فضا و ترافیک گسترده

شروع قیمت ها از ماهیانه 13.900 تومان

پشتیبانی یکماهه سایت وردپرس

 

بروز رسانی قالب و افزونه ها

بکاپ گیری مداوم وردپرس

برقراری امنیت وردپرس

رفع خطاهای احتمالی

پشتیبانی 3 ماهه سایت وردپرس

 

بروز رسانی قالب و افزونه ها

بکاپ گیری مداوم وردپرس

برقراری امنیت وردپرس

رفع خطاهای احتمالی

پشتیبانی 6 ماهه سایت وردپرس

 

بروز رسانی قالب و افزونه ها

بکاپ گیری مداوم وردپرس

برقراری امنیت وردپرس

رفع خطاهای احتمالی

پشتیبانی یکساله سایت وردپرس

 

بروز رسانی قالب و افزونه ها

بکاپ گیری مداوم وردپرس

برقراری امنیت وردپرس

رفع خطاهای احتمالی

4.000.000 تومان4.900.000 تومان

3.200.000 تومان4.699.000 تومان

3.000.000 تومان3.800.000 تومان

2.000.000 تومان2.790.000 تومان

نرم افزار طراحی سایت با Wordpress

نرم افزار قدرتمند طراحی سایت وردپرس

نرم افزار طراحی سایت وردپرس چیست؟  در اصل وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا یا یک نرم افزار تحت وب میباشد که با زبان برنامه نویسی php کدنویسی گردیده و امکان تغییر و تحول در آن وجود...
بهترین سایت های لوکس جهان وب

7 ویژگی وبسایت های 5 ستاره

وبسایت های 5 ستاره وبسایت های 5 ستاره همانند هتل های 5 ستاره دارای امکانات و قابلیت های حرفه ای و مشتری پسند هستند ، مثلا صفحات این وبسایت ها همانند اتاق های یک هتل 5 ستاره اند،...
20 توصیه جهت مقابله با ویروس کرونا

20 توصیه جهت مقابله با ویروس کرونا

چگونه از خود و دیگران در برابر ویروس کرونا محافظت نماییم؟! 1- شستشوی دست ها با آب و صابون یا محلول های ضدعفونی کننده. 2- پوشاندن بینی و دهان هنگام عطسه و یا سرفه. 3- خودداری از...
3 قدم مهم برای طراحی سایت | فارسینو گامی نو در طراحی سایت

3 قدم مهم برای راه اندازی وب سایت

سه قدم مهم برای راه اندازی وب سایت دراین قسمت سعی کردیم 3 سه قسمت مهم از راه اندازی یک وب سایت را برای شما به اختصار شرح دهیم. امیدواریم با مطالعه این نوشته آموزشی بتوانید تصمیم...
موفقیت-طراحی سایت فارسینو

قانون آهنین شکوفایی شخصیت و رسیدن به موفقیت

آیا آموزش دانشگاهی برای موفقیت ضروری است؟ عدم شکوفایی تعداد زیادی از نیروهای کار به دلیل عدم اعتماد به نفس است که این خود یکی از نشانه های عدم رسیدن به موفقیت است. تعهد به...
طراحی سایت حرفه ای با فارسینو | contentManagementSystem

سیستم مدیریت محتوا یا CMS

سیستم مدیریت محتوا یا CMS چیست؟! سیستم ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﻣﺤﺘﻮا  ( CMS ) ﻳﺎ Content Management System  نرم افزاری است ﻛﻪ از اﻳﺠﺎد، ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ و ﺑﺮوز رﺳﺎﻧﻲ ﻳﻚ ﺳﺎﻳﺖ ﭘﺸﺘﻴﺒﺎﻧﻲ ﻣﻲ ﻛﻨﺪ و ﺗﻤﺎم اﺑﺰارﻫﺎي...
افزونه وردپرس چیست - بهترین افزونه های وردپرس

افزونه وردپرس چیست ؟ بهترین افزونه های وردپرس را بشناسید

در این دانشنامه قصد داریم تا شما را با مفهوم " افزونه وردپرس " بیشتر آشنا نماییم و در آخر بهترین افزونه (پلاگین) های  وردپرس را به شما معرفی نماییم. امیدوارم این دانشنامه مورد...
طراحی سایت با وردپرس در عصر جدید

عصرجدید طراحی سایت با وردپرس

در عصرجدید ، بهترین پلتفرم یا نرم افزار بابت طراحی سایت ، سیستم مدیریت محتوای وردپرس میباشد. هم اکنون وردپرس برای چندمین سال پیاپی به عنوان برترین سیستم مدیریت محتوا جهت طراحی...
وردپرس فارسی

چرا وردپرس با زبان فارسی !؟

وردپرس چیست؟ وردپرس بهترین راه برای راه‌اندازی یک وبلاگ یا سایت می‌باشد زیرا وردپرس دارای هسته‌ای قدرتمند است و پیشرو ترین نرم‌افزار تحت وب در این زمینه به‌ شمار می‌رود. ازین رو...
3 دلیل مهم برای طراحی سایت با وردپرس| فارسینو

3 دلیل مهم برای طراحی سایت با وردپرس

اگر تصمیم دارید یک سایت برای خودتان طراحی نمایید حتما و حتما از نرم افزار مدیریتی وردپرس استفاده نمایید. ( 3 دلیل طراحی سایت با وردپرس به شرح زیر میباشد:) دلیل 1 اولین دلیل...
طراحی وب با سیستم مدیریت محتوا

طراحی وب سایت با انواع سیستم مدیریت محتوا CMS

هنگامی که تصمیم به طراحی وب سایت ( یا راه اندازی وب سایت ) می گیرید ،باید وب سایت خود را از طریق یکی از سیستم های مدیریت محتوا ی موجود طراحی نمایید. اما قبل از آنکه انواع سیستم...
طراحی وب

طراحی وب سایت چیست ؟! طراحی انواع وبسایت با فارسینو

طراحی وب به طراحی وب سایتهایی که در اینترنت نمایش داده می شوند اشاره دارد. این امر نیز معمولاً به جنبه های تجربه کاربر در توسعه وب سایت اشاره دارد. طراحی‌ سایت از زمان های اولیه...
طراحی سایت اینترنتی چیست؟

طراحی سایت اینترنتی چیست؟! 3 روش مدرن طراحی سایت

اگر به دنبال طراحی سایت اینترنتی هستید ولی هیچ گونه اطلاعاتی در این زمینه ندارید حتما این دانشنامه را مطالعه نمایید. ما در این دانشنامه پیشنهاداتی در رابطه با طراحی سایت اینترنتی...
طراحی سایت با ui , ux

طراحی سایت با یوآی ( ui ) | طراحی سایت با یو ایکس ( ux )

اگر به تازگی مشغول به فعالیت در طراحی وب سایت شده اید ، با اصطلاحات صنعت فناوری همچون طراحی سایت با یوآی ( ui ) و طراحی سایت با یو ایکس ( ux ) روبرو می شوید. طراحی وب سایت حرفه...
طراحی سایت و 5 اصول طراحی وب

طراحی سایت چیست؟ 6 اصول حرفه ای طراحی سایت

تعریف طراحی سایت مهارت در راه اندازی و طراحی کلیه صفحات سایت را طراحی سایت می گویند. در ابتدا،  سایت‌ها با کدهای ساده HTML طراحی و راه اندازی می‌شدند. گونه‌ای از زبان نشانه‌گذاری...
بروزرسانی وردپرس به نسخه 5.5

وردپرس 5.5 منتشر گردید (سرعت ، جستجو ، امنیت) | بروز رسانی وردپرس

وردپرس با سه قدرت جدید از نسخه 5.4 به نسخه 5.5 بروز رسانی گردید: 1- سرعت. 2- جستجو. 3- امنیت. همانطور که در بسیاری از مقالات طراحی سایت با وردپرس مطرح کردیم وردپرس دارای هیچگونه...
اینترنت وب و موتور جستجو گوگل - فارسینو اولین سایت با دامنه فارسی در ایران

اينترنت، وب و موتور جستجو

اينترنت، وب و موتور جستجو " اينترنت " زماني واژه اي جديد و ناآشنا بود و تنها گروهي از متخصصان با آن سر و كار داشتند. اما برخلاف رسانه هـای ديگـر نظيـر راديو، تلويزيون و ...  ،...
آموزش نصب وردپرس در دایرکت ادمین

آموزش نصب وردپرس در هاست دایرکت ادمین

تعریف وردپرس وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا یا CMS است که به شما کمک میکنه تا بدون هیچ دانشی از برنامه نویسی وب سایت خودتان را با چند کلیک راه اندازی و سپس طراحی کنید . در این...
دیجیتال مارکتینگ چیست | طراحی سایت وردپرس حرفه ای با فارسی نو

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال چیست؟!!!

دیجیتال مارکتینگ – بازاریابی دیجیتال بازاریابی دیجیتال نوعی از بازاریابی است که از طریق کانالهای آنلاین و غیرآنلاین دیجیتال انجام میشود. و از تمامی ظرفیتها و کانالهای دنیای...
طراح سایت

طراح سایت کیست ؟! اگر قصد طراحی سایت دارید حتما مطالعه کنید

طراح وبسایت شخصی است که هم خلاق است و هم از نظر فنی مستعد و باتجربه باشد  و از هر دو ویژگی برای ساخت یا طراحی مجدد وب سایت استفاده کند. طراح وب این توانایی را دارد تا آنچه را که...
خدمات طراحی سایت وردپرس

طراحی سایت ریسپانسیو

سایت واکنش گرا یا سایت ریسپانسیو (responsive) سایتی است که با ابعاد و رزولوشن دستگاههای مختلف سازگاری دارد و کاربران بدون توجه به اینکه صفحه نمایش دستگاهشان کوچک باشد (مثل اکثر...
مذاکره | طراحی سایت فارسینو

چگونه مذاکره موفقی داشته باشیم؟!!!

مذاکره و عوامل مؤثر در مذاکره ابتدا می‌خواهم برداشت شما را در مورد مذاکره تغییر دهم. ما در طول روز مذاکره نمی کنیم، فقط وسط حرف یکدیگر می پریم و به هم پاسخ نمیدهیم، فقط حرف...
yoast-seo-افزونه وردپرس یواست سئو

افزونه یواست سئو وردپرس – yoast SEO (بیشتر بدانیم)

افزونه یواست سئو (yoast SEO) وردپرس : اولین افزونه بهینه سازی وردپرس افزونه یواست سئو - yoast Seo از سال 2008 به میلیون ها سایت  در سراسر دنیا کمک کرده است تا در موتورهای جستجو...
سایت لوکس په ویژگی هایی دارد

سایت لوکس چه ویژگی هایی دارد؟؟؟ 7 مورد مهم

سایت لوکس مسلما دوست ندارید که وب سایت تان تنها یک سایت معمولی سا قابل قبول باشد بلکه به دنبال این هستید که سایت لوکس و  فوق العاده ای داشته باشید. اما چگونه؟؟؟ چگونه میخواهید به...
بهترین یا برترین فروشگاه های آنلاین وردپرس

برترین فروشگاه های آنلاین وردپرس

قبل از اینکه بهترین یا برترین فروشگاه های آنلاین وردپرس را معرفی کنیم ، شاید برای شما هم سؤال پیش آمده باشد که چرا طراحی سایت حرفه ای با وردپرس ؟!!! ما در اکثر دانشنامه های...
طراحی سایت در کرج

طراحی سایت در کرج | طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت در کرج و دیگر شهر های ایران فقط با یک کلیک و به صورت غیرحضوری از طریق سایت فارسینو امکان پذیر میباشد. کافی است به صفحه فروشگاه فارسینو مراجعه نمایید و در بخش خدمات...
ماجرای-گوگل-و-گوگول-طراحی-سایت-حرفه-ای-با-فارسینو

ماجرای گوگول و مردان گوگل

مردان گوگل گوگل (Google) یک شرکت آمریکایی فعال در حوزهٔ فناوری اطلاعات شامل جستجوی اینترنتی، رایانش ابری وتبلیغات، نرم‌افزار و سخت‌افزار است. این شرکت توسط لری پیج و سرگئی برین...
رقابت حساس مرحله یک چهارم نهایی آسیا -ایران و ژاپن

رقابت حساس مرحله یک چهارم نهایی آسیا : ایران و ژاپن

یک پله تا فینال جام ملت های آسیا تیم های ایران و ژاپن امروز ساعت 17:30 به وقت تهران در چارچوب رقابت های مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا رو در روی یکدیگر قرار می گیرند. این...
10 گفتار از معنای موفقیت _ طراحی سایت با فارسینو

10 گفتار از معنای واقعی موفقیت

موفقیت چیست ؟ شاید اگر بخواهیم تعریف دقیقی از موفقیت را با بهترین جمله ارائه دهیم به این جمله زیبا برسیم:  ( تعریف موفقیت ) داشتن آرامش و اطمینان خاطر بهترین تعریف برای موفقیت...
ورشکستگی | سایت فارسی نو طراحی سایت با وردپرس

تسلیم شدن آگاهانه در زمان ورشکستگی ( از زبان یک آدم موفق )

ورشکستگی ( مقدمه ) این نوشته براساس واقعیتی است که از زبان یک کارآفرین ورشکسته در یک سخنرانی ترجمه و ویراستاری شده است. امیدواریم با خواندن این مطلب در صورت رویارویی با ورشکستگی...
شبکه اجتماعی اینستاگرام instagram -طراحی سایت .ردپرسی با فارسینو

آشنایی با اینستاگرام بزرگترین شبکه اجتماعی

همرسانی عکس و ویدئو با اینستاگرام اینستاگرم یا اینستاگرام (Instagram) شبکه اجتماعی همرسانی عکس و ویدئو است که این امکان را به کاربران خود می‌دهد که عکس‌ها و ویدئوهای خود را در...
فارسی را پاس بداریم - ادبیات زبان فارسی

زبان فارسی را پاس بداریم | پارس و پارسی را بیشتر بشناسید

فارسی (پارسی) فارسی یا پارسی یکی از زبان‌های هندواروپایی در شاخهٔ زبان‌های ایرانی جنوب غربی است. در کشورهای ایران، افغانستان، تاجیکستان و ازبکستان به آن نیز سخن می‌گویند. زبان...
فروشگاه اینترنتی - وبسایت فروشگاهی

فروشگاه اینترنتی ( وب سایت فروشگاهی )

فروشگاه اینترنتی فروشگاه اینترنتی به سایتی گفته می شود که تعدادی کالا یا خدمات از هر نوعی را در ویترین مجازی خود عرضه می کند. مشتریان برای استفاده از آن خدمات یا کالاها می توانند...
پدر پولدار و پدر بی پول و فقیر

پدر پولدار ، پدر بی پول (قسمت اول) 6 درس بزرگ ثروتمند شدن

قسمت اول : بابای دارا و بابای ندار ( پدر پولدار و پدر بی پول ) من دو بابا داشتم، يكي دارا (  پدر پولدار ) و ديگري نادار ( پدر بی پول ). يكي بسيار درس خوانده و زيرك بود، مدرك...
هزینه راه اندازی فروشگاه اینترنتی

هزینه راه اندازی فروشگاه اینترنتی

هزینه راه اندازی فروشگاه اینترنتی (فروش آنلاین) بستگی به انتخاب شما دارد. چرا که انواع روش های مختلفی بابت راه اندازی فروشگاه اینترنتی وجود دارد که شما میتوانید سایت فروشگاهی خود...
دامنه فارسی - اولین سایت با دامنه فارسی

دامنه چیست | چرا دامنه فارسی | اولین سایت با دامنه فارسی

تعریف دامنه در ابتدا شما را با مفهوم دامنه آشنا خواهیم نمود. امیدواریم این مقاله مورد استقبال شما قرار بگیرد. فارسینو دارنده عنوان اولین دامنه فارسی، پیشنهاد میکند تا شما هم از...
آشنایی با مفاهیم اولیه و آموزش جی تی متریکس GTmetrix farsino

آشنایی با GTmetrix و چگونگی رفع خطاهای جی تی متریکس GTmetrix

با استفاده از  ابزار سایت جی تی متریکس GTMetrix باعث افزایش رتبه سایت خود بشوید. در این دانشنامه قصد داریم تا شما را با مفاهیم اولیه و مهم سایت جی تی متریکس GTmetrix  آشنا...
طراح سایت وردپرس

طراح سایت وردپرس

طراح سایت وردپرس در امروزه بسیار مورد استقبال صاحبان کسب و کار قرار گرفته است و اکثر سایت ها باتوجه به مشکلات به وجود آمده در رابطه با راه اندازی سایت با انواع زبان های برنامه...
پشتیبان وردپرس | فارسینو

استخدام پشتیبان وردپرس رو فراموش کن! پشتیبان سایت مهمه که…

خیلی عالی شد! حالا که سایت خودتان را با وردپرس راه اندازی کردید، دیگه خیلی از دغدغه ها را نخواهید داشت در صورتی که تا آخر دانشنامه با ما همراه باشید. حتما در جریان هستید که...
عناصر طراحی وبسایت

طراحی وبسایت و 8 عنصر اصلی در طراحی وبسایت

طراحی وبسایت در کل فرآیند برنامه ریزی ، مفهوم سازی و تنظیم محتوای مورد نظر برای دنیای اینترنت است. طراحی وب مدرن فراتر از چگونگی نگاه (زیبایی شناسی) چیزهایی است که عملکردها...
برندترین لوازم آرایشی جهان

آشنایی با 10 برند لوازم آرایشی + نحوه نگهداری

لوازم آرایشی لوازم آرایشی موادی هستند که به‌منظور بهسازی یا حفظ ظاهر یا بوی بدن انسان به‌کار می‌روند. لوازم آرایش شامل کرم‌های محافظت‌کننده پوست، لوسیون‌ها (کرم‌های مایع)،...
ساخت سایت وردپرس با فارسینو

آموزش گام به گام ساخت سایت وردپرس

امروزه هر کسب و کار موفقی دارای یک سایت اینترنتی میباشد که این سایت میتواند معرف ، راه ارتباطی با مشتریان و حتی فروشگاه مجازی آن کسب و کار باشد. لذا برای اینکه کسب و کار موفقی...
معرفی کسب و کارهای پولساز

معرفی کسب و کارهای پولساز | پول پارو کن

در این دانشنامه قصد داریم تا شما را با یکی از بهترین کسب و کارهای پولساز در دنیا آشنا نماییم. امیدواریم این دانشنامه مورد استقبال شما عزیزان قرار بگیرد. کسب و کار خودتو بساز......
قیمت طراحی سایت با وردپرس

قیمت طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت با وردپرس یکی از بهترین راهکار های فناوری بابت راه اندازی انواع سایت میباشد. چرا که در چندین سال متوالی به عنوان برترین سیستم مدیریت محتوا یا پلتفرم جهت طراحی سایت در...
طراحی سایت وردپرسی

ساخت سایت با وردپرس wordpress

وردپرس چیست؟ چرا ساخت سایت با وردپرس ؟!!!  به طور خلاصه ، wordpress این اجازه را به شما میدهد تا سایت خود را راه اندازی ، طراحی و نمایش دهید ، همچنین به شما این امکان را می دهد...
ترسناک ترین عروسک دنیا آنابل

آنابل ترسناک ترین عروسک دنیا

آنابل عروسک آدم ربا آنابل ترسناک ترین عروسک دنیا ؛ عروسک آدم ربایی است که توسط دو شیطان شناس،  لورن وارن و اد ادعا شد که این عروسک تسخیر شده‌است  که جهت تدارک امنیت خاطر عموم و...
اقامت در بهترین سایت های جهان

اقامت در لوکس ترین هتل 5 ستاره جهان وب ( قدم چهارم، پنجم و ششم )

هتل 5 ستاره جهان وب هتل 5 ستاره جهان وب سایتی است که بر نکات زیر متمرکز باشد: جواب صریح و دقیق به اینکه: ماکه هستیم؟      |      چه کار میکنیم؟      |       چگونه می توان با...
آموزش رفع خطاهای سایت با GTmetrix جی تی متریکس در فارسینو

رفع خطاهای سایت در جی تی متریکس GTmetrix

با استفاده از  ابزار آنلاین سایت جی تی متریکس GTMetrix باعث افزایش رتبه و رفع خطای سایت خود بشوید. در این دانشنامه قصد داریم تا شما را با خلاصه ی خطا های سایت جی تی متریکس...
طراحی و وسایل مورد نیاز آن _ فارسینو اولین سایت با دامنه فارسی

طراحی ، وسایل مورد نیاز و انواع آن

طراحی طراحی به علم ایجاد یک طرح از تصویری ذهنی، خیالی یا واقعی گفته می‌شود. طراحی در معنای تخصصی، مفاهیم و کاربردهای متنوعی را دربر می‌گیرد، از این رو مانند واژهٔ هنر با یک تعریف...
هاست و انواع آن _ طراحی سایت فارسی با فارسینو

هاست یا میزبانی وب چیست ؟!!! انواع میزبانی وب را بشناسیم…

تعریف هاست (میزبانی وب) فارسینو هاست (به زبان انگلیسی Host) به معنی میزبان است و به محیط مجازی اطلاق می شود که بر روی یک سرور برای یک سایت تدارک دیده شده است. فارسینو ممکن است بر...
حراج!

500.000 تومان 300.000 تومان

حراج!

1.500.000 تومان 890.000 تومان

حراج!

3.000.000 تومان 1.780.000 تومان

حراج!

6.000.000 تومان 3.600.000 تومان