معتبرترین شرکت طراحی سایت با وردپرس

یکی از معتبرترین شرکت های طراحی سایت با وردپرس را بدون اغراق میتوان فارسینو نام برد. فارسینو به عنوان اولین شرکت طراحی سایت آنلاین، کلیه خدمات خود را به صورت غیرحضوری به مشتریان خود ارایه میدهد.

این بدین معناست که سرعت عمل و دسترسی متقاضی جهت ثبت سفارشات راحت تر باشد. اگر متقاضی خدمات وردپرسی از هرکجای ایران درخواست طراحی سایت را بدهد، این کار شدنی است.

معتبرترین شرکت طراحی سایت با وردپرس

شرکت طراحی سایت با وردپرس فارسینو

فارسینو فعالیت خود را از اواخر سال 97 به صورت آنلاین آغاز نمود و درحال حاضر به دنبال یک رزومه سازی بزرگ برای برندسازی خود میباشد. به زودی فارسینو نامی مطرح خواهد شد و این اطمینان جهت ثبت سفارشات بیشتر و بیشتر خواهد شد.

لذا پیشنهاد میکنیم که خدمات سفارش طراحی سایت با وردپرس خود را به متخصصان فارسینویی بسپارید تا سایت شما را در اولین فرصت راه اندازی نمایند.

چرا طراحی سایت با فارسینو؟!

درنظر داشته باشید که ممکن است بسیاری از وردپرس کاران تنها با یک درون ریزی ساده، سایت را به شما تحویل دهند. اما آنچه که اهمیت دارد این است که فارسینو سایت را بنا به سلیقه شما طراحی میکند. و از همه مهمتر اینکه به هیچ عنوان از قالب سایت و یا افزونه های وردپرسی تقلبی یا کرک شده استفاده نمیکند.

نکته بعدی ایجاد امنیت وردپرسی یکی دیگر از مواردی است که اگر رعیت نکنید، حتماً به بن بست خواهید رسید، خیلی ساده بگم که ممکن است کل اطلاعات خود را از دست بدهید.

معتبرترین شرکت طراحی سایت با وردپرس

اعتمادسازی در فارسینو

متأسفانه خیلی شنیده ایم که اعتمادسازی ها کم شده است و گاهاً بسیاری از فریلنسرها و یا شرکت های طراحی سایت، سایت را نیمه کاره تحویل داده اند. یا از تحویل اطلاعات و یا منابع سایت و هاست امتناع ورزیده اند و حق مالکیت سایت را انتقال نداده اند.

خبر خوب اینه که فارسینو در آخر کار، تمامی حق مالکیت را به نام شما انتقال میدهد. درآخر هم با برپایی یک جلسه آموزشی آنلاین نحوه مدیریت پنل وردپرس را به شما بصورت رایگان آموزش خواهد داد.

پیشنهادات فارسینویی :
فارسینو | فروشگاه آنلاین خدمات وردپرس | طراحی سایتپشتیبانی – سئوسازی
طراحی سایت ارزان و فوری 
فریلنسر طراحی سایت کیست؟ 
فارسینو طراح وبسایت ژاکت | طراحی وب وردپرسی
راه اندازی سایت با وردپرس
فارسینو در اینستاگرام
ads
  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.
لینک کوتاه دانشنامه

وضعیت سبد سفارشات شما

به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی email
به اشتراک گذاری بر روی telegram
0