نرم افزار وردپرس

نمایش 1–16 از 68 نتیجه

نرم افزار وردپرس یک نام خیلی آشناست که بارها شنیده اید. این نام پرآوازه یک نرم افزار یا به اصطلاح یک سیستم مدیریت محتوا جهت راه اندازی یا طراحی یک سایت میباشد که به وسیله این نرم افزار قدرتمند میتوان انواع سایت را راه اندازی یا طراحی نمود.

برترین نرم افزار طراحی سایت

نرم افزار وردپرس در طی چندین سال متوالی به عنوان برترین نرم افزار طراحی سایت در جهان مطرح و شناخته شده است.

شما هم اگر قصد طراحی یا راه اندازی سایت را دارید ، حتما از وردپرس کمک بگیرید و یا سایتتونو به یک طراح سایت وردپرسی بسپارید.

چرا وردپرس؟!

نرم افزار وردپرس یک نرم افزار اپن سورس یا بدون محدودیت است که طراح سایت مسلط به زبان برنامه نویسی میتواند انواع تغییرات را در هسته اصلی این سیستم مدیریت محتوا ایجاد کند و یا یک ماژول جدید بنویسد و آن را به هسته اصلی سایت اضافه کند.

سیستم مدیریت محتوای وردپرس به صورت رایگان عرضه میگردد و این امکان بسیار مناسبی است تا طراحان سایت یا برنامه نویسان با انگیزه امکانات خاص خود را به این نرم افزار فوق العاده طراحی سایت اضافه کنند.

یکی دیگر از مزیت های مهم و اصلی این نرم افزار، امنیت این نرم افزار است که به خودی خود از اهمیت خاصی برخوردار میباشد، با اینحال انواع افزونه های امنیتی در راستای امنیت بیشتر ساخته شده اند که با نصب در این نرم افزار ، ریسک نفوذ کدهای مخرب و یا هکرها را به سایت کمتر و کمتر میکند.

طراح سایت وردپرسی

حالا که کمی با این نرم افزار قدرتمند (wordpress) آشنا شدید، لازمه بدونید که هرکاری رو باید به متخصصش بسپارید.

فارسینو به عنوان اولین سایت با دامنه فارسی ، در زمینه ارایه خدمات آنلاین وردپرسی ، سالهاست که فعالیت میکنه و کلیه خدمات صفر تا صد سایت از خرید دامنه ، خرید سرور یا هاست ، طراحی سایت ، پشتیبانی سایت و سئو یا بهینه سازی سایت رو انجام میده که همه چیز به صورت شفاف در سایت لحاظ شده و بابت استعلام قیمت بدون مراجعه حضوری به صفحه فروشگاه سایت مراجعه کن و سفارشتو آنلاین ثبت کن.