مهدی مجیدزاده طراح سایت | پشتیبان سایت| سئو کار وردپرس

مهدی مجیدزاده طراح سایت وردپرس فارسینو

در این دانشنامه قصد داریم تا شما را با مهدی مجیدزاده : مدیر، طراح سایت، پشتیبان و سئو کار وردپرس در فارسینو آشنا نماییم. هر آنچه لازم بود را باصداقت نقل کردیم تا بیشتر با این چهره آشنا شوید.

مهدی مجیدزاده کیست؟!

_دوران دبیرستان تا خدمت سربازی مهدی مجیدزاده

مهدی مجیدزاده در سال 1366 در شهر تهران متولد شد. مهدی در مقطع دبیرستان ، در شاخه ی فنی و حرفه ای ، رشته نرم افزار را جهت ادامه تحصیل برگزید. او در ادامه در دانشگاه پیام نور نیز رشته مهندسی نرم افزار را ادامه داد، اما طبق داستان زندگی هر آدم موفقی که از دانشگاه ترک تحصیل میکنه 🙂 مهدی هم دانشگاه رو ترک کرد…

مهدی مجیدزاده بعد از گذراندن دوره مقدس سربازی که به گفته خودش فایده ای در زندگی اش جزء اتلاف وقت نداشت… (آرزوی هر اعزامی: ای کاش این خدمت سربازی هرچه زودتر سر و سامونی بگیره و لااقل تو شهر خودت خدمت کنی…) در شرکت مهندسی نرم افزاری مشغول به فعالیت گردید.

_دوران تشکیل زندگی و تجربه کاری جدید

مهدی پس از ازدواج با همسر خود ساکن کرج گردید و باتوجه به اینکه خیلی با کارمندی و دریافت حقوق ثابت موافق نبود، به دنبال علاقه خود گشت و لیست کارهایی را که در رشته نرم افزار درآمدزایی مناسبی داشت را لیست کرد.

_علاقه مندی به وردپرس

با کمی جستجوی عمیق تر با خدمت طراحی سایت آشنا شد و از آن پس مشغول به یادگیری طراحی سایت با وردپرس شد و درحین یادگیری به صورت پاره وقت در کاری جدا از علاقه کاری خود یعنی وردپرس درآمدزایی میکرد. مهدی مجیدزاده برای کسب مهارت بیشتر سایت هایی را طراحی نمود و هر روز به یک چالش جدید مواجه میشد، که به گفته خود این چالش ها باعث شد تا علاقه اش به وردپرس بیشتر گردد.

مهدی میدانست که برای کسب درآمد با وردپرس باید مدت زیادی را آموزش ببیند و از تجارت دیگران استفاده کند، لذا آموزش را سرلوحه کار خود قرارداد و حتی با ثبت نام در دوره های آموزشی طراحی سایت در دانشگاه تهران مهارت خود را مورد سنجش قرارداد. پس از آن به کمک آشنایان پروژه هایی را دریافت کرد و پس از آن هم به صورت دورکار در این زمینه خدمت رسانی میکرد…

راه اندازی سایت فارسینو

روز به روز گذشت و مهارتش او را وادار کرد تا کسب و کار فارسینو را در برج 10 سال 1397 راه اندازی نماید. در ابتدایی ترین گام موفق : اولین سایت با دامنه فارسی در کشور را ثبت نمود و فعالیت خود را ، در زمینه انتشار انواع مقاله و دانشنامه های مختلف قرارداد و در کنار آن با فعالیت پاره وقت در شرکت های مختلف ، راه اندازی انواع سایت با وردپرس را سرلوحه کار خود قرارداد.

رقابتی سخت اما شیرین در شغل طراحی سایت

مهدی با وجود رقابت بسیار شدید در حوزه طراحی سایت | پشتیبانی سایت | سئو سایت به این عرصه ورود پیدا کرد و رقبای خود را شرکت های مطرح خدمات وردپرسی قلمداد می نمود. اما هیچگاه جانزد و باتوجه به سنگینی کار، صبورانه به این راه ادامه داد تا بتواند خود را در میان رقبای سرسخت خود که در گوگل نامدار بودند، به دیگران بشناساند.

شرکت طراحی سایت یک نفره و اراده و اداره صدنفره

مهدی مجیدزاده از ابتدا، فعالیت خود را در همه زمینه های وردپرسی، از صفر تا صد ثبت دامنه ، انتخاب انواع هاست و راه اندازی سایت فارسینو را به تنهایی پیش برد و باتوجه به رخداد انواع اتفاق های ناخوشایند دست از ادامه راه برنداشت و با امید و اراده سرسختانه به کار خود ادامه داد.

راه اندازی معتبرترین مارکت آنلاین وردپرس

یکی از مهمترین اقداماتی که در راه اندازی سایت فارسینو انجام شد، این بود که کلیه خدمات وردپرس به صورت غیرحضوری جهت عدم ایجاد وقفه از سراسر کشور قابل ثبت میباشد. شاید برایتان سؤال باشد که چطور میتوان به این مارکت وردپرسی اعتماد نمود و خدمات وردپرسی را در این سایت به صورت آنلاین ثبت نمود. باید اعلام نماییم که فارسینو دارای نماد اعتماد الکترونیکی میباشد و کلیه خدمات آن تحت نظارت این سامانه میباشد و خدای ناکرده درصورت بروز هرگونه مشکل و یا اختلاف قابل پیگیری خواهد بود.

هدف از خدمات فارسینویی

در نگاهی دیگر مهدی مجیدزاده به عنوان مدیر، طراح سایت، پشتیبان و سئو کار وردپرس فارسینو با هدف راه اندازی سایت به ازای هرشخص؛ نه تنها قصد دارد تا رزومه خدمات خود را قوی تر نماید، بلکه هدفی والاتر دارد . هدف، راه اندازی سایت به ازای هر فرد یا فعالیت اکثر افراد در بستر اینترنت میباشد که بتوانند خودشان را به جهانیان نشان دهند.

مهدی مجیدزاده طراح سایت، پشتیبان و سئو کار وردپرس

پیشنهادات فارسینویی :
فارسینو | فروشگاه آنلاین خدمات وردپرس | طراحی سایتپشتیبانی – سئوسازی
هزینه راه اندازی فروشگاه اینترنتی | تعرفه سایت فروشگاهی
طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ارزان در سه سوت | 3sot
خدمات پشتیبانی آنلاین وردپرس
شرکت طراحی سایت و ساخت سایت آنلاین
فارسینو در اینستاگرام

لینک کوتاه دانشنامه

https://xn--mgbug7c2am63g.com/?p=14182

9 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کدتخفیف 10%

				
					Farsino
				
			

مخصوص سفارش اول

فهرست محتوا