خدمات طراحی وب سایت وردپرس با فارسینو | 10 خدمت طراحی وب

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت مشابه دیجی کالا

بدون مراجعه حضوری

با قیمت بینظیر

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت جهت معرفی برند

بدون مراجعه حضوری

با قیمت استثنایی

طراحی سایت خدماتی

راه اندازی انواع خدمات آنلاین

بدون مراجعه حضوری

با قیمت فوق العاده

طراحی سایت آموزشی

راه اندازی انواع آموزش آنلاین

بدون مراجعه حضوری

با قیمت مناسب

خدمات طراحی وب سایت در فارسینو در کلیه ی موارد تخصصی وردپرس نظیر موارد زیر ارائه میگردد :

همچنین جهت آشنایی بیشتر شما با مراحل طراحی وب سایت وردپرسی ، جزئیات به اختصار توضیح داده شده است.

1- خرید دامنه و هاست وردپرسی

2- نصب و راه اندازی اولیه سایت وردپرس

3- خرید قالب اورجینال وردپرس

4- خرید و نصب افزونه های اورجینال و مورد نیاز وردپرس

5- طراحی و شخصی سازی صفحات سایت وردپرس

6- تولید محتوای سایت وردپرسی

7- سئو و بهینه سازی سایت وردپرسی

8- برقراری امنیت کامل در وردپرس

9- پشتیبانی ماهانه و سالانه سایت وردپرسی

10- توسعه ی سایت وردپرسی

طراحی وب سایت برای انواع وب سایت

همچنین خدمات طراحی وب سایت فارسینو برای راه اندازی ، پشتیبانی و یا توسعه ی انواع وب سایت های وردپرسی همانند موارد زیر اعمال میگردد:

 • راه اندازی انواع فروشگاه آنلاین وردپرسی
 • راه اندازی انواع سایت شخصی وردپرسی
 • راه اندازی انواع سایت خبری وردپرسی
 • راه اندازی انواع سایت آموزشی وردپرسی
 • راه اندازی انواع سایت شرکتی وردپرسی
 • راه اندازی انواع سایت خدماتی وردپرسی
 • راه اندازی انواع سایت تأسیساتی وردپرسی
 • راه اندازی انواع سایت ورزشی وردپرسی
 • راه اندازی انواع سایت سازمانی وردپرسی
خدمات طراحی سایت فارسینو

خدمات طراحی سایت فارسینو

1- خرید دامنه و هاست وردپرسی

اولین و مهم ترین قدم در خدمات طراحی وب سایت وردپرسی که از سوی فارسینو قابل ارایه میباشد ، خرید دامنه و هاست وردپرسی است. مجددا تأکید می نماییم که مهم ترین اقدام جهت راه اندازی وب سایت ، انتخاب دامنه با مشخصات مناسب و قابل قبول میباشد که در رتبه و سئوی سایت بسیار تأثیرگذار میباشد.

انتخاب نام دامنه قابل قبول و استاندارد :

 • دامنه کوتاه و مختصر
 • دامنه با نوشتار و املاء ساده
 • استفاده از نام برند در دامنه
 • عدم استفاده از اعداد در دامنه
 • عدم استفاده از کاراکتر در دامنه
 • دامنه منحصر به فرد و اختصاصی
 • ثبت دامنه با پسوند های عمومی :  دات کام COM – دات آی آر ir
 • انتخاب نام مرتبط با قعالیت سایت و …

یکی دیگر از مهم ترین اقدامات دیگر جهت طراحی وب سایت های وردپرسی ، اجاره سرور یا هاست وردپرس میباشد. متأسفانه بسیاری از افراد یا حتی شرکت ها به دلیل صرف هزینه بسیار پایین از شرکت های هاستینگ درجه 3 ، هاست یا سرور خود را اجاره می نمایند. در صورتی که یکی از مهم ترین عوامل رتبه بندی سایت ها ، پایدار بودن و عدم قطعی های پیاپی سرور یا هاست ، منابع سخت افزاری استاندارد جهت افزایش سرعت و جلوگیری از هرگونه اختلال احتمالی است … پس نه تنها هاست از جهت مقدار حجم و فضای اختصاصی برای سایت ها پر اهمیت میباشد بلکه منابع سخت افزاری در جهت سرعت سایت و جلوگیری از قطعی های پیاپی و دسترسی همیشگی به سایت از اهمیت زیادی برخوردار میباشد.

خدمات خرید دامنه و هاست وردپرسی

خدمات خرید دامنه و هاست وردپرسی

2- نصب و راه اندازی اولیه سایت وردپرسپس از خرید دامنه و اجاره سرور یا هاست برای سایت وردپرسی ، نوبت به نصب آخرین ورژن نرم افزار CMS یا پلتفرم وردپرس WORDPRESS میرسد. در صورتی که نیاز به نصب وردپرس در انواع هاست سی پنل Cpanel یا هاست دایرکت ادمین DirectAdmin  پیداکردید، حتما آموزش های تصویری فارسینو را مشاهده کنید.

خدمات نصب و راه اندازی وردپرس

خدمات نصب و راه اندازی وردپرس

3- خرید و نصب قالب اورجینال وردپرس

قدم بعدی در خدمات طراحی وب سایت وردپرس ، خرید قالب یا تم متناسب با نوع فعالیت از فروشگاه های فروش قالب های اصلی وردپرس میباشد. توجه داشته باشید که وردپرس به صورت پیش فرض دارای قالب های وردپرسی رایگان میباشد که برای استفاده از آنها میبایست به صفحه اصلی پیشخوان وردپرس رفته و از قسمت منوی پیشخوان وردپرس ، بر روی گزینه ی : نمایش سپس پوسته ها کلیک نمایید و با انتقال به صفحه پوسته ها بر روی گزینه ی افزودن پوسته ی جدید کلیک نمایید.

پس از کلیک بر روی گزینه ی افزودن پوسته جدید به صفحه ی افزودن پوسته ها منتقل میشوید و حالا از میان ده ها قالب وردپرسی رایگان میتوانید با کلیک بر روی گزینه پیش نمایش ، قالب یا تم مورد نظر را مشاهده و با کلیک بر روی دکمه ی نصب آنها را در وردپرس خود نصب نمایید. اما نکته ی بسیار مهم در نبود امکاناتی چون فونت فارسی یا راست چین بودن قالب میباشد که قاعدتا اگر که قصد استفاده از قالب های رایگان را دارید و مسلط به نحوه ی  فارسی سازی قالب را ندارید مستلزم استفاده از قالب های ترجمه شده و یا فارسی سازی شده هستید که بسیاری از قالب های ترجمه شده در فروشگاه های وردپرسی به فروش گذاشته شده است.

نکته مهم در ارایه ی خدمات طراحی سایت وردپرسی در هنگام نصب قالب این است که حتما و حتما قالب یا تم سایت وردپرس خود را از منابع یا سایت های فروشگاه اینترنتی تأیید شده دریافت یا خریداری نمایید .

نکته مهم دیگر آن است که اگر شما به هردلیلی قالب سایت وردپرسی خود را از یک منبع یا سایت فروشگاهی غیر معتبر دریافت نمایید، امکان اختلال در وردپرس ، ویروسی بودن ، درج کدهای مخفی و مخرب توسط ارایه دهنده  و غیره و غیره وجود دارد.

مهم تر از همه ، دریافت بروز رسانی های قالب سایت میباشد و سازنده قالب به دلیل به روز شدن امکانات قالب ، برطرف شدن مشکلات فعلی و جلوگیری از تداخل با بروز رسانی های هسته ی وردپرس، در طی زمان هایی نامشخص نسخه ی بروزرسانی قالب را منتشر می نماید و اگر قالب سایت شما بروز نباشد احتمال تداخل و مواجه شدن با خطاهای وردپرسی بسیار زیاد میباشد؛  لذا حتما و حتما قالب فارسی سازی شده سایت خود را از فروشگاه های اینترنتی مورد تأیید تهیه نمایید.

خدمات خرید و نصب قالب وردپرس

خدمات خرید و نصب قالب وردپرس

4- خرید و نصب افزونه های اورجینال و مورد نیاز وردپرس

یکی دیگر از اقدامات در خدمات طراحی سایت وردپرسی خرید افزونه یا پلاگین های اورجینال و مورد نیاز وردپرس میباشد.

نکته مهم در ارایه ی خدمات طراحی سایت وردپرسی در هنگام نصب افزونه های وردپرسی این است که حتما و حتما افزونه یا پلاگین های وردپرس خود را از منابع یا سایت های فروشگاه اینترنتی تأیید شده دریافت یا خریداری نمایید .

نکته مهم دیگر آن است که اگر شما به هردلیلی افزونه وردپرسی خود را از یک منبع یا سایت فروشگاهی غیر معتبر دریافت نمایید، امکان اختلال در وردپرس ، ویروسی بودن ، درج کدهای مخفی و مخرب توسط ارایه دهنده  و غیره و غیره وجود دارد.

مهم تر از همه ، دریافت بروز رسانی های افزونه یا پلاگین سایت میباشد و سازنده افزونه به دلیل به روز شدن امکانات، برطرف شدن مشکلات فعلی و جلوگیری از تداخل با بروز رسانی های هسته ی وردپرس، در طی زمان هایی نامشخص نسخه ی بروزرسانی افزونه را منتشر می نماید و اگر افزونه ی سایت شما بروز نباشد احتمال تداخل و مواجه شدن با خطاهای وردپرسی بسیار زیاد میباشد؛  لذا حتما و حتما افزونه های سایت خود را از فروشگاه های اینترنتی مورد تأیید تهیه نمایید.

خرید و نصب افزونه های اصلی وردپرس

خرید و نصب افزونه های اصلی وردپرس

5- طراحی و شخصی سازی صفحات سایت وردپرس

طراحی و شخصی سازی صفحات وردپرس در خدمات طراحی وب سایت توسط فارسینو از دیگر مواردی است که به دلیل ایجاد تعامل میان صاحب سایت و کاربران سایت از اهمیت خاصی برخوردار میباشد.

عدم پیچیدگی و تو در تو بودن صفحات ، استفاده از رنگ بندی های مناسب ، استفاده از تصاویر واضح و با کیفیت درعین حال با حجم بسیار قابل قبول ، استفاده از آیکون جهت فهم و درک بهتر محتوای سایت، استفاده از دکمه ها جهت مرتبط کردن صفحات سایت به یکدیگر و نیز لینک سازی خارجی در سایت ، چیدمان صحیح انواع المان ها در صفحات ، ایجاد قابلیت واکنش گرایی یا ریسپانسیو بودن صفحات سایت جهت نمایش در انواع صفحه نمایش ( لپ تاپ ، تبلت ، موبایل ) ، فهرست سازی از نمونه مواردی است که باید با دقت هرچه بیشتر در طراحی صفحات وردپرسی انجام گیرد.

طراحی و شخصی سازی سایت وردپرسی -خدمات طراحی وب سایت وردپرس با فارسینو

طراحی و شخصی سازی صفحات سایت وردپرسی

6- تولید محتوای سایت وردپرسی

یکی دیگر از خدمات طراحی وب سایت وردپرسی ، تولید انواع محتوا میباشد.

تولید محتوا میتواند در سه حالت : 1- متن و نوشتاری 2- صوتی 3- تصویری ارایه گردد. یکی از امتیازهای سایت تولید محتوای استاندارد میباشد. استاندارد بودن محتوا نیز توسط قوانین گوگل سنجیده میشود و براساس امتیاز بندی رتبه سایت تشخیص و ارزیابی میگردد.

اگر شما هم قصد تولید محتوا برای سایت خود را دارید ، حتما موارد زیر را رعایت نمایید:

 • سئوسازی کلمات اصلی یا کلیدی براساس استاندارد های سئو 
 • استفاده از کلمه کلیدی در محتوا به اندازه معین و پرهیز از تکرار پیش از حد
 • استفاده از تگ‌ های عنوان در کل محتوا ( h1 , h2 , h3 … h6)
 • تولید محتوا با تعداد واژه به اندازه براساس اصول سئو
 • استفاده از فونت خوانا و استاندارد
 • سئو سازی انواع تصاویر، فایل صوتی و کلیپ
 • اشتراک سازی محتوا با شبکه های اجتماعی
تولید محتوای سایت وردپرسی

تولید محتوای سایت وردپرسی

7- سئو و بهینه سازی سایت وردپرسی

یکی از اصولی ترین اقداماتی که اکثر افراد و صاحبان سایت ها به آن نیازمند هستند ، سئو و بهینه سازی سایت میباشد. از اصلی ترین اقدامات فارسینو در خدمات طراحی وب سایت وردپرسی سئوسازی سایت وردپرس میباشد.

سئوسازی در وردپرس به صورت اختصار به شرح ذیل بیان شده است :

 • تولید و انتشار محتوا براساس استاندارد های گوگل
 • معرفی سایت به موتورهای جستجو
 • فشرده سازی صفحات سایت
 • برطرف کردن مشکلات کدهای قالب سایت
 • برطرف کردن تداخل افزونه های وردپرس
 • لینک سازی صفحات داخلی سایت
 • لینک سازی سایت به منابع یا سایت های دیگر
 • فشرده سازی بخش رسانه وردپرس
 • برقراری ارتباط سایت با شبکه های اجتماعی
 • معرفی محصول به روش استاندارد های سئو
 • برطرف کردن انواع خطاهای سایت
 • برطرف کردن کندی سرعت بارگذاری سایت
 • و …..
خدمات سئوسازی وردپرس

خدمات سئوسازی وردپرس

8- برقراری امنیت کامل در وردپرس

از دیگر مواردی که در خدمات طراحی وب سایت توسط فارسینو ارایه میگردد ، برقراری امنیت سایت وردپرسی میباشد. امروزه به دلیل وجود هکرها ، ویروس ها و کدهای مخرب که ممکن است هرلحظه از هر طریقی به هسته سایت وردپرسی هجوم آورند و سایت را با اختلال مواجه نمایند ، برقراری امنیت سایت بسیار پر اهمیت میباشد. اگر قصد دارید سایت خود را در برابر حملات و یا نفوذ هکرها، ویروس ها و کدهای مخرب ، ایمن نگه دارید ، میتوانید از افزونه های امنیتی وردپرسی استفاده نمایید.

خدمات برقراری امنیت وردپرسی

خدمات برقراری امنیت وردپرسی

9- پشتیبانی ماهانه و سالانه سایت وردپرسی

پس از طراحی و راه اندازی سایت با وردپرس و تحویل سایت به صاحبان سایت ، نگه داری ، بروز رسانی و رفع مشکلات احتمالی بسیاری از صاحبان سایت را دچار مشکل نموده است و با آنکه نیروی اپراتوری با حقوق ثابت ماهانه جهت پشتیبانی از سایت وردپرسی خود استخدام می نمایند اما گاهاً دیده میشود که نمیتوانند از بسیاری از موانع گذر کنند و پس از تحویل سایت ، روز به روز سایت ایشان با مشکلات جدیدتری مواجه میگردد.

در صورتی که سایت اینترنتی همانند یک کسب و کار واقعی ( دفتر محل کار ) میباشد که به طور مستمر باید مورد بررسی ، ارتقا و بروز رسانی قرار گیرد. در غیر اینصورت پروژه خدمات طراحی وب سایت شان با شکست مواجه میشود.

فارسینو در جهت آسودگی خاطر صاحبان سایت های وردپرسی خدمات پشتیبانی و ارتقاء یکماهه ، سه ماهه ، شش ماهه و یکساله  سایت های وردپرسی را ارایه نموده است که میتوانید به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت و پرداخت نمایید.

پشتیبانی ماهانه و سالانه وردپرسی - خدمات طراحی وب سایت وردپرس

پشتیبانی ماهانه و سالانه وردپرسی

10- توسعه ی سایت وردپرسی

یکی دیگر از خدمات طراحی وب سایت وردپرسی ، توسعه سایت وردپرسی میباشد، یعنی هرسایتی پس از گذر زمان نیازمند تغییرات در طراحی و چیدمان المان ها ، ویرایش محتوای گذشته و …. دارد تا بتواند در عرصه رقابت با دیگر رقبا پایدار بماند.

توسعه و ارتقاء سایت وردپرسی - خدمات طراحی وب سایت وردپرس

توسعه و ارتقاء سایت وردپرسی

 

 

فارسینو مجری انواع خدمات طراحی وب سایت وردپرس

طراحی سایت با یوآی ( ui ) | طراحی سایت با یو ایکس ( ux )

طراح سایت کیست ؟! اگر قصد طراحی سایت دارید حتما مطالعه کنید

طراحی وب سایت چیست ؟! طراحی انواع وبسایت با فارسینو

طراحی وبسایت و 8 عنصر اصلی در طراحی وبسایت

استانداردسازی طراحی سایت را یاد بگیریم !!! 6 اصول طراحی سایت

ساخت سایت با وردپرس wordpress

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

 

 

 

 

 

 

 

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محل درج تبلیغات

بابت اطلاعات بیشتر با شماره 09903703830 تماس بگیرید.

هاست ایران میزبان فا

ارایه فضا و ترافیک گسترده

شروع قیمت ها از ماهیانه 13.900 تومان

پشتیبانی یکماهه سایت وردپرس

 

بروز رسانی قالب و افزونه ها

بکاپ گیری مداوم وردپرس

برقراری امنیت وردپرس

رفع خطاهای احتمالی

پشتیبانی 3 ماهه سایت وردپرس

 

بروز رسانی قالب و افزونه ها

بکاپ گیری مداوم وردپرس

برقراری امنیت وردپرس

رفع خطاهای احتمالی

پشتیبانی 6 ماهه سایت وردپرس

 

بروز رسانی قالب و افزونه ها

بکاپ گیری مداوم وردپرس

برقراری امنیت وردپرس

رفع خطاهای احتمالی

پشتیبانی یکساله سایت وردپرس

 

بروز رسانی قالب و افزونه ها

بکاپ گیری مداوم وردپرس

برقراری امنیت وردپرس

رفع خطاهای احتمالی

4.000.000 تومان4.900.000 تومان

3.200.000 تومان4.699.000 تومان

3.000.000 تومان3.800.000 تومان

2.000.000 تومان2.790.000 تومان

بهترین سایت های لوکس جهان وب

7 ویژگی وبسایت های 5 ستاره

وبسایت های 5 ستاره وبسایت های 5 ستاره همانند هتل های 5 ستاره دارای امکانات و قابلیت های حرفه ای و مشتری پسند هستند ، مثلا صفحات این وبسایت ها همانند اتاق های یک هتل 5 ستاره اند،...
طراحی سایت وردپرسی

ساخت سایت با وردپرس wordpress

وردپرس چیست؟ چرا ساخت سایت با وردپرس ؟!!!  به طور خلاصه ، wordpress این اجازه را به شما میدهد تا سایت خود را راه اندازی ، طراحی و نمایش دهید ، همچنین به شما این امکان را می دهد...
طراحی وب

طراحی وب سایت چیست ؟! طراحی انواع وبسایت با فارسینو

طراحی وب به طراحی وب سایتهایی که در اینترنت نمایش داده می شوند اشاره دارد. این امر نیز معمولاً به جنبه های تجربه کاربر در توسعه وب سایت اشاره دارد. طراحی‌ سایت از زمان های اولیه...
موفقیت-طراحی سایت فارسینو

قانون آهنین شکوفایی شخصیت و رسیدن به موفقیت

آیا آموزش دانشگاهی برای موفقیت ضروری است؟ عدم شکوفایی تعداد زیادی از نیروهای کار به دلیل عدم اعتماد به نفس است که این خود یکی از نشانه های عدم رسیدن به موفقیت است. تعهد به...
هزینه راه اندازی فروشگاه اینترنتی

هزینه راه اندازی فروشگاه اینترنتی

هزینه راه اندازی فروشگاه اینترنتی (فروش آنلاین) بستگی به انتخاب شما دارد. چرا که انواع روش های مختلفی بابت راه اندازی فروشگاه اینترنتی وجود دارد که شما میتوانید سایت فروشگاهی خود...
آموزش نصب وردپرس در دایرکت ادمین

آموزش نصب وردپرس در هاست دایرکت ادمین

تعریف وردپرس وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا یا CMS است که به شما کمک میکنه تا بدون هیچ دانشی از برنامه نویسی وب سایت خودتان را با چند کلیک راه اندازی و سپس طراحی کنید . در این...
رقابت حساس مرحله یک چهارم نهایی آسیا -ایران و ژاپن

رقابت حساس مرحله یک چهارم نهایی آسیا : ایران و ژاپن

یک پله تا فینال جام ملت های آسیا تیم های ایران و ژاپن امروز ساعت 17:30 به وقت تهران در چارچوب رقابت های مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا رو در روی یکدیگر قرار می گیرند. این...
فارسی را پاس بداریم - ادبیات زبان فارسی

زبان فارسی را پاس بداریم | پارس و پارسی را بیشتر بشناسید

فارسی (پارسی) فارسی یا پارسی یکی از زبان‌های هندواروپایی در شاخهٔ زبان‌های ایرانی جنوب غربی است. در کشورهای ایران، افغانستان، تاجیکستان و ازبکستان به آن نیز سخن می‌گویند. زبان...
آموزش رفع خطاهای سایت با GTmetrix جی تی متریکس در فارسینو

رفع خطاهای سایت در جی تی متریکس GTmetrix

با استفاده از  ابزار آنلاین سایت جی تی متریکس GTMetrix باعث افزایش رتبه و رفع خطای سایت خود بشوید. در این دانشنامه قصد داریم تا شما را با خلاصه ی خطا های سایت جی تی متریکس...
پدر پولدار و پدر بی پول و فقیر

پدر پولدار ، پدر بی پول (قسمت اول) 6 درس بزرگ ثروتمند شدن

قسمت اول : بابای دارا و بابای ندار ( پدر پولدار و پدر بی پول ) من دو بابا داشتم، يكي دارا (  پدر پولدار ) و ديگري نادار ( پدر بی پول ). يكي بسيار درس خوانده و زيرك بود، مدرك...
بهترین یا برترین فروشگاه های آنلاین وردپرس

برترین فروشگاه های آنلاین وردپرس

قبل از اینکه بهترین یا برترین فروشگاه های آنلاین وردپرس را معرفی کنیم ، شاید برای شما هم سؤال پیش آمده باشد که چرا طراحی سایت حرفه ای با وردپرس ؟!!! ما در اکثر دانشنامه های...
ورشکستگی | سایت فارسی نو طراحی سایت با وردپرس

تسلیم شدن آگاهانه در زمان ورشکستگی ( از زبان یک آدم موفق )

ورشکستگی ( مقدمه ) این نوشته براساس واقعیتی است که از زبان یک کارآفرین ورشکسته در یک سخنرانی ترجمه و ویراستاری شده است. امیدواریم با خواندن این مطلب در صورت رویارویی با ورشکستگی...
نرم افزار طراحی سایت با Wordpress

نرم افزار قدرتمند طراحی سایت وردپرس

نرم افزار طراحی سایت وردپرس چیست؟  در اصل وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا یا یک نرم افزار تحت وب میباشد که با زبان برنامه نویسی php کدنویسی گردیده و امکان تغییر و تحول در آن وجود...
yoast-seo-افزونه وردپرس یواست سئو

افزونه یواست سئو وردپرس – yoast SEO (بیشتر بدانیم)

افزونه یواست سئو (yoast SEO) وردپرس : اولین افزونه بهینه سازی وردپرس افزونه یواست سئو - yoast Seo از سال 2008 به میلیون ها سایت  در سراسر دنیا کمک کرده است تا در موتورهای جستجو...
سایت لوکس په ویژگی هایی دارد

سایت لوکس چه ویژگی هایی دارد؟؟؟ 7 مورد مهم

سایت لوکس مسلما دوست ندارید که وب سایت تان تنها یک سایت معمولی سا قابل قبول باشد بلکه به دنبال این هستید که سایت لوکس و  فوق العاده ای داشته باشید. اما چگونه؟؟؟ چگونه میخواهید به...
برندترین لوازم آرایشی جهان

آشنایی با 10 برند لوازم آرایشی + نحوه نگهداری

لوازم آرایشی لوازم آرایشی موادی هستند که به‌منظور بهسازی یا حفظ ظاهر یا بوی بدن انسان به‌کار می‌روند. لوازم آرایش شامل کرم‌های محافظت‌کننده پوست، لوسیون‌ها (کرم‌های مایع)،...
بورس بهترین پیشنهاد سرمایه گذاری | طراحی سایت وردپرسی با فارسینو farsino

بورس بهترین پیشنهاد سرمایه گذاری | حتما بخوانید

سرمایه گذاری چیست؟ سرمایه‌ گذاری به معنی گذاشتن پول در چیزی با انتظار سود از آن است. به‌طور دقیق تر یعنی تعهد پول یا سرمایه برای خرید مالی وسایل یا دارائی‌های دیگر، به منظور...
دامنه فارسی - اولین سایت با دامنه فارسی

دامنه چیست | چرا دامنه فارسی | اولین سایت با دامنه فارسی

تعریف دامنه در ابتدا شما را با مفهوم دامنه آشنا خواهیم نمود. امیدواریم این مقاله مورد استقبال شما قرار بگیرد. فارسینو دارنده عنوان اولین دامنه فارسی، پیشنهاد میکند تا شما هم از...
اینترنت وب و موتور جستجو گوگل - فارسینو اولین سایت با دامنه فارسی در ایران

اينترنت، وب و موتور جستجو

اينترنت، وب و موتور جستجو " اينترنت " زماني واژه اي جديد و ناآشنا بود و تنها گروهي از متخصصان با آن سر و كار داشتند. اما برخلاف رسانه هـای ديگـر نظيـر راديو، تلويزيون و ...  ،...
گفتار درمانی - طراحی سایت حرفه ای با فارسینو

گفتار درمانی

آسیب‌شناسی گفتار و زبان گفتار درمانی یا آسیب‌شناسی گفتار و زبانرشته‌ای از علوم توانبخشی است که توسط یک متخصص بالینی بنام گفتار درمانگر یا آسیب‌شناس گفتار و زبان به بررسی، تشخیص و...
دیجیتال مارکتینگ چیست | طراحی سایت وردپرس حرفه ای با فارسی نو

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال چیست؟!!!

دیجیتال مارکتینگ – بازاریابی دیجیتال بازاریابی دیجیتال نوعی از بازاریابی است که از طریق کانالهای آنلاین و غیرآنلاین دیجیتال انجام میشود. و از تمامی ظرفیتها و کانالهای دنیای...
3 قدم مهم برای طراحی سایت | فارسینو گامی نو در طراحی سایت

3 قدم مهم برای راه اندازی وب سایت

سه قدم مهم برای راه اندازی وب سایت دراین قسمت سعی کردیم 3 سه قسمت مهم از راه اندازی یک وب سایت را برای شما به اختصار شرح دهیم. امیدواریم با مطالعه این نوشته آموزشی بتوانید تصمیم...
بروزرسانی وردپرس به نسخه 5.5

وردپرس 5.5 منتشر گردید (سرعت ، جستجو ، امنیت) | بروز رسانی وردپرس

وردپرس با سه قدرت جدید از نسخه 5.4 به نسخه 5.5 بروز رسانی گردید: 1- سرعت. 2- جستجو. 3- امنیت. همانطور که در بسیاری از مقالات طراحی سایت با وردپرس مطرح کردیم وردپرس دارای هیچگونه...
10 گفتار از معنای موفقیت _ طراحی سایت با فارسینو

10 گفتار از معنای واقعی موفقیت

موفقیت چیست ؟ شاید اگر بخواهیم تعریف دقیقی از موفقیت را با بهترین جمله ارائه دهیم به این جمله زیبا برسیم:  ( تعریف موفقیت ) داشتن آرامش و اطمینان خاطر بهترین تعریف برای موفقیت...
پشتیبان وردپرس | فارسینو

استخدام پشتیبان وردپرس رو فراموش کن! پشتیبان سایت مهمه که…

خیلی عالی شد! حالا که سایت خودتان را با وردپرس راه اندازی کردید، دیگه خیلی از دغدغه ها را نخواهید داشت در صورتی که تا آخر دانشنامه با ما همراه باشید. حتما در جریان هستید که...
اقامت در لوکس ترین هتل 5 ستاره جهان وب

اقامت در لوکس ترین هتل 5 ستاره جهان وب ( قدم دوم و سوم )

هتل 5 ستاره جهان وب هتل 5 ستاره جهان وب سایتی است که بر نکات زیر متمرکز باشد: جواب صریح و دقیق به اینکه: ماکه هستیم؟      |      چه کار میکنیم؟      |       چگونه می توان با...
مذاکره | طراحی سایت فارسینو

چگونه مذاکره موفقی داشته باشیم؟!!!

مذاکره و عوامل مؤثر در مذاکره ابتدا می‌خواهم برداشت شما را در مورد مذاکره تغییر دهم. ما در طول روز مذاکره نمی کنیم، فقط وسط حرف یکدیگر می پریم و به هم پاسخ نمیدهیم، فقط حرف...
قیمت طراحی سایت با وردپرس

قیمت طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت با وردپرس یکی از بهترین راهکار های فناوری بابت راه اندازی انواع سایت میباشد. چرا که در چندین سال متوالی به عنوان برترین سیستم مدیریت محتوا یا پلتفرم جهت طراحی سایت در...
اقامت در بهترین سایت های جهان

اقامت در لوکس ترین هتل 5 ستاره جهان وب ( قدم چهارم، پنجم و ششم )

هتل 5 ستاره جهان وب هتل 5 ستاره جهان وب سایتی است که بر نکات زیر متمرکز باشد: جواب صریح و دقیق به اینکه: ماکه هستیم؟      |      چه کار میکنیم؟      |       چگونه می توان با...
ماجرای-گوگل-و-گوگول-طراحی-سایت-حرفه-ای-با-فارسینو

ماجرای گوگول و مردان گوگل

مردان گوگل گوگل (Google) یک شرکت آمریکایی فعال در حوزهٔ فناوری اطلاعات شامل جستجوی اینترنتی، رایانش ابری وتبلیغات، نرم‌افزار و سخت‌افزار است. این شرکت توسط لری پیج و سرگئی برین...
طراحی سایت با وردپرس در عصر جدید

عصرجدید طراحی سایت با وردپرس

در عصرجدید ، بهترین پلتفرم یا نرم افزار بابت طراحی سایت ، سیستم مدیریت محتوای وردپرس میباشد. هم اکنون وردپرس برای چندمین سال پیاپی به عنوان برترین سیستم مدیریت محتوا جهت طراحی...
هاست و انواع آن _ طراحی سایت فارسی با فارسینو

هاست یا میزبانی وب چیست ؟!!! انواع میزبانی وب را بشناسیم…

تعریف هاست (میزبانی وب) فارسینو هاست (به زبان انگلیسی Host) به معنی میزبان است و به محیط مجازی اطلاق می شود که بر روی یک سرور برای یک سایت تدارک دیده شده است. فارسینو ممکن است بر...
طراحی سایت با ui , ux

طراحی سایت با یوآی ( ui ) | طراحی سایت با یو ایکس ( ux )

اگر به تازگی مشغول به فعالیت در طراحی وب سایت شده اید ، با اصطلاحات صنعت فناوری همچون طراحی سایت با یوآی ( ui ) و طراحی سایت با یو ایکس ( ux ) روبرو می شوید. طراحی وب سایت حرفه...
طراحی سایت در کرج

طراحی سایت در کرج | طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت در کرج و دیگر شهر های ایران فقط با یک کلیک و به صورت غیرحضوری از طریق سایت فارسینو امکان پذیر میباشد. کافی است به صفحه فروشگاه فارسینو مراجعه نمایید و در بخش خدمات...
وردپرس جیست

وردپرس چیست ؟ 8 مزیت وردپرس را بشناسید

وردپرس (Wordpress) ﻳﻚ ﺳﻴﺴﺘﻢ ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﻣﺤﺘﻮای ﻛﺎﻣﻼ راﻳﮕﺎن ، اپن سورس یا متن باز با امکانات فوق العاده است که شما به وسیله آن ﻗﺎدر ﺧﻮاﻫﻴﺪ ﺑﻮد ﺑﺮاﺣﺘﻲ ﻳﻚ وﺑﻼگ ، پادﻛﺴﺖ ، ﮔﺎﻟﺮي ، فروشگاه...
طراحی وب با سیستم مدیریت محتوا

طراحی وب سایت با انواع سیستم مدیریت محتوا CMS

هنگامی که تصمیم به طراحی وب سایت ( یا راه اندازی وب سایت ) می گیرید ،باید وب سایت خود را از طریق یکی از سیستم های مدیریت محتوا ی موجود طراحی نمایید. اما قبل از آنکه انواع سیستم...
طراحی سایت و 5 اصول طراحی وب

طراحی سایت چیست؟ 6 اصول حرفه ای طراحی سایت

تعریف طراحی سایت مهارت در راه اندازی و طراحی کلیه صفحات سایت را طراحی سایت می گویند. در ابتدا،  سایت‌ها با کدهای ساده HTML طراحی و راه اندازی می‌شدند. گونه‌ای از زبان نشانه‌گذاری...
ساخت سایت وردپرس با فارسینو

آموزش گام به گام ساخت سایت وردپرس

امروزه هر کسب و کار موفقی دارای یک سایت اینترنتی میباشد که این سایت میتواند معرف ، راه ارتباطی با مشتریان و حتی فروشگاه مجازی آن کسب و کار باشد. لذا برای اینکه کسب و کار موفقی...
محاسبه آنلاین هزینه طراحی سایت وردپرس

محاسبه آنلاین هزینه طراحی سایت وردپرس

فارسینو به عنوان اولین ارایه دهنده خدمات یکپارچه وردپرسی ، کلیه اقدامات طراحی سایت وردپرسی تا نگهداری و ارتقاء سایت وردپرسی را با امکان ثبت سفارش به صورت آنلاین با احتساب محاسبه...
عشق و عاشقی و خصوصیت های عاشقی | طراحی حرفه ای سایت با فارسینو farsino فارسی نو

عشق چیست؟ 6 خصوصیت یا رفتار زمان عشق و عاشقی 

عشق چیست؟ عشق حسی است که به معنای دوست داشتن فرد یا چیزی است. همچنین احساسی عمیق، علاقه‌ای لطیف یا جاذبه‌ای شدید است که محدودیتی در موجودات و مفاهیم ندارد اما محدودیت در فکر و...
آشنایی با مفاهیم اولیه و آموزش جی تی متریکس GTmetrix farsino

آشنایی با GTmetrix و چگونگی رفع خطاهای جی تی متریکس GTmetrix

با استفاده از  ابزار سایت جی تی متریکس GTMetrix باعث افزایش رتبه سایت خود بشوید. در این دانشنامه قصد داریم تا شما را با مفاهیم اولیه و مهم سایت جی تی متریکس GTmetrix  آشنا...
فروشگاه اینترنتی - وبسایت فروشگاهی

فروشگاه اینترنتی ( وب سایت فروشگاهی )

فروشگاه اینترنتی فروشگاه اینترنتی به سایتی گفته می شود که تعدادی کالا یا خدمات از هر نوعی را در ویترین مجازی خود عرضه می کند. مشتریان برای استفاده از آن خدمات یا کالاها می توانند...
دامنه فارسی

ثبت دامنه فارسی برای سایت | متفاوت دیده شوید

ثبت سایت با دامنه فارسی اگر تصمیم به راه اندازی وبسایت شخصی ، شرکتی و یا فروشگاهی گرفته اید ، نیاز به ثبت یک دامنه دارید تا خدمات و یا محصولات تان را به مخاطبان معرفی و به عرصه ی...
طراح سایت وردپرس

طراح سایت وردپرس

طراح سایت وردپرس در امروزه بسیار مورد استقبال صاحبان کسب و کار قرار گرفته است و اکثر سایت ها باتوجه به مشکلات به وجود آمده در رابطه با راه اندازی سایت با انواع زبان های برنامه...
وردپرس فارسی

چرا وردپرس با زبان فارسی !؟

وردپرس چیست؟ وردپرس بهترین راه برای راه‌اندازی یک وبلاگ یا سایت می‌باشد زیرا وردپرس دارای هسته‌ای قدرتمند است و پیشرو ترین نرم‌افزار تحت وب در این زمینه به‌ شمار می‌رود. ازین رو...
شبکه های اجتماعی جهان | طراحی سایت حرفه ای با فارسینو

پربازده ترین شبکه های اجتماعی جهان

تعریف شبکه اجتماعی شبکه اجتماعی ساختاری اجتماعی است که از گره‌هایی (عموماً فردی یا سازمانی) تشکیل شده‌است که توسط یک یا چند نوع خاص از وابستگی مانند ایده‌ها و تبادلات مالی،...
چگونه استارتاپ خود را شروع کنیم | فارسینو اولین سایت فارسی

چگونه شرکت نوپا یا استارت آپ تشکیل دهیم؟؟؟!

استارت آپ استارت آپ ( Startup ) را در فارسی به شرکت نوپا ترجمه کرده‌اند. اگر چه در تعریف استارت آپ بر این مسئله تاکیدی وجود ندارد که حتماً فعالیت آن در حوزه تکنولوژی یا فن آوری...
چگونه دامنه فارسی ثبت کنیم | طراحی سایت فارسینو

ثبت سایت با دامنه فارسی ! مزیت ها را حتما بخونید…

ثبت سایت با دامنه فارسی دامنه فارسی به دامنه‌های خاصی گفته می‌شود که نام دامنه از حروف معتبر زبان فارسی (به عنوان نمونه: فارسینو.com) تشکیل شده‌ باشد. ثبت دامنه با فارسینو دامنه...
خدمات آنلاین پشتیبانی وردپرس

خدمات پشتیبانی آنلاین وردپرس

در این دانشنامه قصد داریم تا شما را با اهمیت خدمات پشتیبانی آنلاین وردپرس و اینکه چرا یک سایت نیازمند خدمات پشتیبانی است، آشنا نماییم. متاسفانه بسیاری از صاحبان سایت پس از کلی...
شرکت طراحی سایت - ساخت سایت آنلاین

شرکت طراحی سایت و ساخت سایت آنلاین

شرکت طراحی سایت فارسینو با امکان ساخت سایت آنلاین به شما این امکان را میدهد تا به صورت غیرحضوری سفارش طراحی سایت خود را ثبت و پرداخت نمایید. با یک اشاره فارسینو بدون هیچگونه وقفه...
حراج!

500.000 تومان 300.000 تومان

حراج!

1.500.000 تومان 890.000 تومان

حراج!

3.000.000 تومان 1.780.000 تومان

حراج!

6.000.000 تومان 3.600.000 تومان